Nasze Przedszkole

Przedszkole w Haczowie

dla Rodziców Przedszkola w Haczowie

Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Haczowie z filią w Trześniowie informuje, że 26.10.2020 r tj. poniedziałek grupa II „Pszczółki” wraca do pracy stacjonarnej w przedszkolu.

Grupa III „Żabki”, grupa IV „Ufoludki” oraz grupa V „Mądre Sówki” z Przedszkola w Haczowie pozostają na nauczaniu zdalnym.

We wtorek 27.10.2020 r. wszystkie grupy wracają do pracy stacjonarnej w przedszkolu.

W związku z zaistniała sytuacją apelujemy do wszystkich Rodziców o szczególne zachowanie środków bezpieczeństwa, zachowanie dystansu społecznego na terenie przedszkola.

o Informujemy również, że pomieszczenia przedszkolne (sale, łazienki, korytarz, szatnia), w której przebywały dzieci przed zawieszeniem zajęć zostały dodatkowo zdezynfekowane i poddane ozonowaniu.

Haczów, 23.10.2020

Lucyna Zgłobicka

dla Rodziców Przedszkola w Trześniowie

Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Haczowie Z filią w Trześniowie

po otrzymaniu pozytywnej opinii z PSSE w Brzozowie w sprawie zawieszenia zajęć w Przedszkolu w Trześniowie informuje, że od poniedziałku 26.10.2020r. do piątku 30.10.2020 grupy: Krasnoludków i Muchomorków będą pracować zdalnie.

Grupa Biedroneczek pracuje stacjonarnie w przedszkolu.

Trześniów, 23.10.2020 r.

Lucyna Zgłobicka