Grudzień - ,,Spotkanie świąteczne z Rodzicami"

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIA Z RODZICAMI

Święta Bożego Narodzenia są najpiękniejszymi świętami, na które czekają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Jest to również okazja do wspólnego spędzenia czasu z dzieckiem w przedszkolu. Dlatego 19 grudnia dzieci z grupy „Krasnoludków” zaprosiły rodziców  na krótki występ artystyczny „Gdzie jest pierwsza gwiazdka?”. Po występie przedszkolaki rozdały rodzicom samodzielnie wykonane kartki świąteczne z najlepszymi życzeniami  i wspólnie  zaśpiewały kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki”.
20.12.2023r. na zajęcia otwarte „Czas -  pory roku” swoich rodziców zaprosiły dzieci z grupy „Muchomorków”. Największą frajdę sprawiło dzieciom wykonanie  wspólnie z rodzicami  kartek świątecznych.
Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za przybycie oraz za wspaniałą świąteczną atmosferę.